Firmamız

 

4708 sayılı Yapı Denetimi hakkında kanun kapsamında 2001 yılında kurulan firmamız, mimar ve mühendislerden oluşan deneyimli, geniş kadrosuyla başarılı bir şekilde faaliyetlerine devam eden ve yapı denetim sektöründe 18 yıllık tecrübeye sahip yapı denetim, riskli yapı tespiti, kentsel dönüşüm alanlarında hizmet veren bir grup şirketidir.

 

Firmamız İstanbul genelinde birçok ilçe ve beldede konut, iş merkezi, sanayi yapılarının denetimini üstlenmiş bulunmaktadır.

 

Sektörde 18 Yıllık Deneyim

Sahada ve merkez ofisimizde görev alan personel işe başlangıç aşamasında alacağı görevlerle ilgili eğitim almakta ve yapılan çalışmalarda personelin en verimli şekilde çalışması sağlanmaktadır.

Denetimde, yasa ve yönetmelikler çerçevesinde inşaatların her safhasında yerinde denetim, test ve laboratuvar çalışmaları yapılırken yeni mezun teknik elemanlar, inşaat kalfaları, ustalar, tecrübeli teknik elemanlarımızca eğitilerek imalatta ve denetimde kalite yükseltilmektedir. 

Yapı denetim yasasının uygulama esaslarında yapılmakta olan düzenlemelerle yaygınlaşan yapı denetimi faaliyetlerimizle topluma çok daha faydalı olacağımıza, insanlarımızın konut ve binalarında doğal afetlerden endişe etmeden, sağlıklı bir yapıda huzur içinde yaşamasına daha uzun yıllar boyunca katkıda bulunacağımıza inanıyoruz.

  • LinkedIn - Black Circle
  • Google+ - Black Circle
  • YouTube - Black Circle

© iDEAL YAPI DENETİM 

(0212) 552 94 55

  • LinkedIn - Black Circle
  • Google+ - Black Circle
  • YouTube - Black Circle

© iDEAL YAPI DENETİM